12.4 C
Brno
Pondělí, 5 června, 2023
DomůAuto MotoKupte si doplňky do auta, s nimiž se vám bude v zimě lépe cestovat

Kupte si doplňky do auta, s nimiž se vám bude v zimě lépe cestovat

Zima se nezadržitelně blíží, a tak je načase zamyslet se nad tím, jak v pořádku máme zimní pneumatiky, které budeme co nevidět potřebovat a zda máme všechno vybavení, s nímž se zima v autě lépe a komfortněji zvládá. Mnohé vybavení, které ocení řidiči i řidičky, najdete na vopi.cz.

zdroj: https://pixabay.com/

Aby vám bylo rychleji teplo

Jste zimomřiví? Trpíte na bolesti zad a pohybového aparátu? Je pro vás zima strašákem, protože když vám prochladne svalstvo, velmi často se vám někde zablokuje? Tak to vám jistě přijdou vhod vyhřívané autopotahy.

Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na webové stránce https://www.vopi.cz/vyhrivane-autopotahy/. Najdete zde jak vyhřívané autopotahy, tak vyhřívané podsedáky. Novinkou je např. vyhřívaný potah Comfort, který je cenově dostupný, a přitom je kvalitní a skvěle plní svou funkci. Další novinkou je vyhřívaný podsedák s termostatem 12 V PREMIER.

Zbavte se sněhu rychle a snadno

Odklízet sníh z vozidla před jízdou nám přímo ukládá zákon. Dokonce si musíme uklidit i sníh na střeše, aby neohrožoval v provozu další řidiče i nás. Abyste se zbavili nejen sněhu, ale také třeba námrazy na oknech, bude se vám hodit škrabka na auto s rukavicí. Už nebudete mít zmrzlé prsty nebo celé dlaně, než se prokoušete ke všem oknům a očistíte střechu. Rutina v podobě úklidu sněhu z auta se pro vás stane příjemnou.

zdroj: https://pixabay.com/

Abyste vyjeli, pokud zapadnete

Je velmi chytré a praktické mít v autě nádobu s pískem a pevnou, kovovou lopatku příp. i se smetákem. Nikdy nevíte, kde uvíznete, nebo komu budete moci na cestě pomoct z příkopu. Bez posypání pískem to při námraze nejde ani na mírně šikmém parkovišti nebo silnici.

Zvláště za slunečného počasí se vám bude hodit sluneční clona do auta, aby vás slunce i odrážející se sníh tolik neoslňovali.

Vopi.cz nabízí i vany a koberce do kufru auta, autokoberce, autopotahy, autodoplňky nebo autokosmetiku. Stačí si vybrat.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články