12.3 C
Brno
Pondělí, 5 června, 2023
Domůpro Muže7 zdravotních výhod masturbace pro muže

7 zdravotních výhod masturbace pro muže

A ať to uděláte jakkoli, není nic špatného na tom, udělat si trochu času na potěšení, poznat své tělo a prozkoumat, co vás vzrušuje. Zde je 10 důvodů, proč byste měli vzít věci do svých rukou právě teď:

  1. Natrénujete oddalování

Sexuální terapeuti po celém světě zjistili, že muži, kteří zažijí předčasnou ejakulaci během pohlavního styku, mohou mít prospěch z masturbace asi 2 hodiny před sexem. To jim umožňuje mít delší dobu pohlavního styku, než přijde další ejakulace.

  1. Předejdete rakovině prostaty

Australská studie z roku 2003 zjistila, že muži, kteří ejakulovali více než pětkrát týdně, měli o třetinu nižší pravděpodobnost vzniku rakoviny prostaty. Toxiny způsobující onemocnění se hromadí ve vašem urogenitálním traktu, a když si jeden vymažete, vyplavíte ty padouchy ze svého systému.

  1. Zabráníte erektilní dysfunkci

Pravidelný sex nebo masturbace posilují svaly pánevního dna, aby se zabránilo erektilní dysfunkci a inkontinenci. Musíte se snažit cvičit třikrát až pětkrát týdně, abyste dosáhli solidních výsledků.!

  1. Zvýšíte počet spermií

Teoreticky muž masturbující před pohlavním stykem uvolňuje zbytky spermií v tubulech transportujících sperma. To připravuje cestu pro nové „lepší“ spermie, které se uvolňují během sexuálního aktu a zvyšují šance na početí, což může přispět k vašemu zdravotnímu přínosu

Tip: Už vás nudí pasivní sledování porna? Zkustelevný sex po telefonu! Právě erotická linka vám nabídne vzrušení, které sledováním videí nikdy nezískáte!

  1. Vyhnete se předčasné ejakulaci

Pokud to obvykle trvá dvě minuty sólo, zkuste příště tři. Nebo spočítejte, kolik pohybů potřebujete, abyste se dosáhli vrcholu. Cvičení dělá mistra, ne?

  1. Masturbace pomáhá od nachlazení

Další malá studie prokázala snížení otoku cév v nose během sexu a masturbace. To se teoreticky může zlepšit u příznaků nachlazení, senné rýmy, alergické rýmy a dalších podobných zdravotních potíží.

  1. Uvolní stres a zlepší imunitu

Masturbace se používá při zvládání stresu , protože vede k uvolňování hormonů pro dobrý pocit, nazývaných oxytocin v těle. Bylo také zjištěno, že je užitečná při léčbě deprese.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články