Sobota, 27 dubna, 2024
DomůSportAsistence Tatara New Jersey nespasila. Černákova Tampa uspěla

Asistence Tatara New Jersey nespasila. Černákova Tampa uspěla

Slovenský útočník Tomáš Tatar si v noci na čtvrtek připsal v NHL na konto přihrávku.

Zaznamenal svou 13 asistenci v této sezóně a celkově získal 24 bod. New Jersey Devils však prohrálo na ledě Calgary Flames 3:6. Tatar odehrál přes 19 minut a zaznamenal dva plusové body.

New Jersey v zápase selhalo v přesilových hrách. Ze čtyř příležitostí v početné výhodě nevyužilo ani jednu, přičemž hráč Devils neseděl na trestné lavici ani jednou.

Klíčové momenty ze zápasu Calgary proti New Jersey.
V sestavě Calgary chyběl útočník Adam Růžička, jehož vedení Flames poslalo před pár dny do farmářského týmu ve Stocktonu.

Sostřil ze setkání NHL Seattle Kraken vs Tampa Bay Lightning.
Obránce Erik Černák se těšil v dresu Tampy Bay z vítězství 4:1 v Seattlu. Černák strávil na ledě 19:01 minuty a na brankáře Philippa Grubauera vyslal dvě střely.