9.6 C
Brno
Středa, 22 března, 2023
DomůRady a NávodyRESPEKT SE ZÍSKÁVÁ

RESPEKT SE ZÍSKÁVÁ

Potřeba být respektována je přirozená. Já jsem spokojen is tím, vyvolávám-li v jistém typu mužů obavy, as tím, když se ke mně lidé chovají jistým způsobem.

Problém však je, když chlap nedokáže respektovat ani sám sebe, protože mu je jasné, že nedokáže vůči sobě dodržet slovo, jeho disciplína je k ničemu, nedosahuje cílů, které by chtěl, je otrok svých tužeb, slabý a bez fyzické formy.

Vynutit respekt si umí mnoho chlapů. O tom to ovšem není. To, aby vás lidé respektovali přirozeně, vyžaduje dlouhodobá správná rozhodnutí, žádné zkratky.

Proč přemýšlet o respektu? Aby vás lidé brali vážně a váš život měl nějaký dopad. Jsou mezi námi muži, kteří jsou v pořádku s tím, pokud se z jejich rozhodnutí okolí směje. Pokud jste s tím spokojeni, ušetřete si čas a nečtěte dál. My ostatní pokračujeme.

Pokud vás nerespektují muži, nebudou ani ženy. Nemám na mysli dívky, které vám přijdou na pomoc, aby vám pofoukaly zraněnou dušičku, ale ženy, které očekávají u muže jistý stupeň osobní hrdosti a respektu. Ono je to jako sněhová koule. Pokud vás nemá důvod respektovat žena po vašem boku, nebudou to dělat ani děti. Zatímco mají důvod vidět vás jako slabocha, poslouchat vás by bylo destruktivní, to už je moudřejší takového muže ignorovat.

Nepotřebuji nikoho respekt a uznání znamená přijmout degradovanou verzi života. Podprůměrné bytí. Takhle by neměl žít žádný z nás. A řešení je v rukou každého osobně.

Ukažme si to na negativech, abychom objevili, jak to udělat jinak. Zjistit důvody, proč se respekt ztrácí, může pomoci objevit cestu k opaku. Pokud se v tom naleznete, tak najdete i akce, které vás z toho vyvedou.

Mizerná pověst před sebou samým
Sebevědůvěra je založena na zkušenosti, kterou s sebou nabývám. Pokud něco říkám a už tuším, že to nedotáhnu, věřte, že to stejně tak vědí lidé kolem mě. Proč by měli?

Důslednost a vytrvalost.

Pokud nerespektujete sami sebe, nečekejte to od nikoho jiného. A to se dokazuje vůči sobě denně. V momentě, že si něco řeknete, splňte to. Máte v plánu trénink? Mějte dostatek respektu vůči svému slovu, abyste jej nezrušili. Naplánovali jste si odpočinek, otužování, práci? Dodržte to, protože vaše slovo má váhu.

Kde byste byli, pokud byste splnili všechny ty dobré věci, které jste si slíbili?

  1. Chcete věci příliš

Představte si, že se dostanete do vyjednávání o něco, po čem moc toužíte. Jste ochotni to přeplatit i nad objektivní cenu. Jednáte zoufale a lidé to cítí. Vaše zoufalé touhy pak umožňují, aby si s vámi život zahrával a klidně vás nechal plazit po blátě.

Stoici mluví o „Amor fati“ – milovat osud. Co s tím? Není to o přijímání všeho, ale o přijetí toho, co skutečně nedokážete ovlivnit. Pracujte na tom, abyste nebyli závislí na ničem a tak vám nebudou moci nic vzít.

Buďte OK se smrtí, ztrátou, vším a pak udělejte to nejlepší rozhodnutí a krok vpřed.

  1. Hodně řečí

Spousta slov přichází s touhou znít moudřeji než jiní nebo z potřeby být slyšen. Nicméně oba důvody ukazují slabost. Slovo muže má mít dopad, moudrost a přinášet benefity. Říci všechno, co mi projde hlavou, znamená nepřemýšlet nad tím, co skutečně poslouží mně nebo jiným.

Nejhorší formou komunikace, a snad to píši zbytečně, je mluvit o lidech, kteří nejsou přítomni. Muži, co to dělají, nemají v okolí, které je toho svědkem, žádný respekt.

Zakousněte si do jazyka a nechte ruce vyjadřovat myšlenky.

  1. Slabý a křehký

Je obtížné respektovat křehké muže. Respektovat jejich křehkost tak, že je budete chránit, to ještě ano. Nakonec, křehkost má sílu v jiných oblastech, ale muž má potenciál být nebezpečný a měl by tuto schopnost umět použít.

Trénujte své tělo, aby bylo silnější. Vypadat impozantněji, být odolnější a schopnější pracovat s břemenem je něco, co poslouží. To je kapacita, která vám také přinese respekt a přidá na sebevědomí. Kromě toho, muž, který VÍ, že dokáže bojovat, si to nepotřebuje dokazovat.

  1. Jste nespolehliví

Koho nespolehlivého respektujete?

Buďte dochvilní, dodržujte dohody. Zazní vaše jméno od někoho, pokud se ho zeptají, komu může věřit a na koho se spolehnout? Pracujte na své reputaci, je obtížné ji restaurovat.

  1. Jste líní

Z lenosti nevycházejí skutečné hodnoty. Netvrdím, že máte v jednom kuse dřít. Není v pořádku, pokud pracujete na všem a vlastně na ničem. Ale pokud apriori odmítáte tvrdou práci, nechcete dělat to, na co nemáte chuť a místo toho trávíte hodinu před televizí, jak chcete respekt mužů s vyššími cíli a hodnotami?

Nemáme stejnou startovací čáru, ale každý z nás má schopnost tvrdě pracovat. Přidejte k tomu inteligenci a moudrost a máte recept na respekt.

  1. Potřeba pozornosti

Zoufalá potřeba pozornosti smrdí. Ten smrad rozeznají často jako první ženy ve vašem okolí. Odpovědí na to je spokojenost v samotě. Pokud pro to, abyste byli šťastní, nepotřebujete společnost, dokážete si užít čas o samotě, je to skvělý bonus.

Předchozí článekMUŽ PŘINÁŠÍ RADOST
Další článekCHLAPI NEPLAČOU…
- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články